W WYPADKU ZGINĄŁ 12-LATEK

0
Źródło: KPP Kętrzyn

Służby ratunkowe z powiatu kętrzyńskiego pracowały na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na trasie Kętrzyn-Bartoszyce na wysokości miejscowości Tołkiny
w gminie Korsze. Kierujący pojazdem ciężarowym potrącił 12-latka, który wbiegł na jezdnię wprost pod nadjeżdżający pojazd. W wyniku odniesionych obrażeń ciała chłopiec zmarł na miejscu. Mężczyzna kierujący autem był trzeźwy.

    Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w poniedziałek (24.01.2022r.) kwadrans przed godz. 13:00. Oficer dyżurny otrzymał zgłoszenie, z treści którego wynikało, że na drodze wojewódzkiej W 592 na trasie Kętrzyn-Bartoszyce na wysokości miejscowości Tołkiny w gm. Korsze chłopiec wpadł pod auto ciężarowe. Na miejsce natychmiast zostały wysłane służby ratunkowe. Niestety 12-latek na skutek odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało, że 52-letni kierowca auta ciężarowego był trzeźwy. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przesłuchali świadków i wykonali oględziny. Wszystkie okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora.  

KPP Kętrzyn


 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here