OŚWIADCZENIE

2

Szanowni Państwo,

          dzisiaj spokojnie mogę odnieść się do ataku na moją osobę w jednym z lokalnych mediów.
Nie zrobiłem tego wcześniej z szacunku dla zmarłego Burmistrza Korsz. W 2007 roku nasze drogi rozeszły się, różniliśmy się w kwestii kierunków rozwoju gminy, ale Ryszard Ostrowski był Burmistrzem przez 15 lat czy to się komuś podoba, czy nie i szacunek jest Mu należny.

Niestety, Robert M., bo o nim mowa, nie zważając na sytuację, postanowił w swoim stylu opluć mnie w tym smutnym dla Mieszkańców Gminy Korsze momencie. Uważam, że to draństwo i brak szacunku dla zmarłego i pogrążonej w bólu rodziny oraz bliskich.

       Oczywiście, że wyraziłem chęć, by zostać Komisarzem i nie jest to nic nadzwyczajnego. Dobro Gminy Korsze, a szczególnie jej Mieszkańców było, jest i będzie dla mnie priorytetem.
Gmina musi dalej funkcjonować.
Z nieoficjalnych informacji wiem, że jakieś rozmowy w kwestii Komisarza toczyły się już w piątek, a w Olsztynie osoby decyzyjne dyskutowały na ten temat w sobotę. Tak to działa. Ale tylko mnie zaatakował Robert M. w niedzielę. Przypadek? Nie sądzę. Jak wiadomo, przeciwny jestem współpracy, a co za tym idzie, finansowaniu przez samorządy tego tytułu prasowego. Samorządu korszeńskiego również.

Inne „zarzuty” wobec mojej osoby są co najmniej śmieszne i miały, w mojej ocenie, przedstawić mnie w złym świetle.
Czytelnicy to mądrzy ludzie i szybko odczytali intencje tego chamskiego artykułu. Chciałbym szczególnie Mieszkańcom Gminy Korsze serdecznie podziękować za liczne telefony i smsy
z wyrazami poparcia.

W tekście znalazły się nieprawdziwe informacje, a użyte zwroty godzą w moje dobre imię.
W związku z powyższym podejmę odpowiednie kroki prawne, a zasądzone zadośćuczynienie przekazane zostanie na rzecz jakiegoś podmiotu zajmującego się zwierzętami.

Tomasz Dudziak


 

2 KOMENTARZE

  1. Takie draństwo powinno być ukarane. A ludzie są mądrzy i sami wyciągną wnioski czyja to była inspiracją kto się boi. Dziennikarstwo określam na zero.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here