WYPADEK NA TRASIE ŁĘKNICA – SROKOWO

0

Ilustracja do tekstu/Archiwum

Policjanci z Kętrzyna wyjaśniają przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj rano
w okolicy miejscowości Łęknica (gm. Srokowo). Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, 67-letni kierowca citroena na łuku drogi stracił panowanie nad autem i uderzył w przydrożne drzewo. Kierujący i 81-letnia pasażerka trafili do szpitala. Niestety, w wyniku poniesionych obrażeń kobieta zmarła.

     Dzisiaj (28.01) kwadrans po godz. 6.00 oficer dyżurny kętrzyńskiej komendy został powiadomiony
o zdarzeniu drogowym na trasie Łęknica – Srokowo na drodze P1711N. Na miejsce natychmiast wysłano patrol. Z relacji funkcjonariuszy pracujących na miejscu wypadku wynikało, że 67-letni kierowca citroena niedostosował prędkości do panujących warunków drogowych i na łuku drogi w prawo stracił panowanie nad autem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo po lewej stronie drogi. W pojeździe znajdowały się trzy osoby. 58-letni pasażer nie doznał obrażeń, natomiast 81-letnia pasażerka w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala. Kierowca
z obrażeniami klatki piersiowej, również trafił do szpitala – był trzeźwy. Niestety, w wyniku odniesionych obrażeń kobieta zmarła.

Na miejscu wypadku policjanci zabezpieczyli ślady i sporządzili niezbędną dokumentację. Na czas wykonywania czynności ruch na drodze został wstrzymany. Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny tego zdarzenia.

KPP Kętrzyn


 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here