KOBIETA ŚMIERTELNIE POTRĄCONA PRZEZ POCIĄG RELACJI BIAŁYSTOK-SZCZECIN

2

Ilustracja do tekstu/Internet

Kętrzyńscy policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło dzisiaj o godzinie 08:20 w Kętrzynie przy ul. Cukrowniczej. Pociąg relacji Białystok-Szczecin potrącił kobietę przechodzącą przez torowisko
w miejscu niedozwolonym. Kobieta nie reagowała na sygnały wydawane przez maszynistę. W wyniku poniesionych obrażeń 57-latka poniosła śmierć na miejscu. Teraz policjanci i prokurator wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 08:20. Oficer dyżurny kętrzyńskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w Kętrzynie przy ul. Cukrowniczej pociąg relacji Białystok-Szczecin potrącił kobietę. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kobieta przez torowisko przechodziła w miejscu niedozwolonym. Maszynista pociągu zauważył ją i natychmiast podjął próbę zatrzymania pociągu, a także dawał sygnały dźwiękowe, aby kobieta zeszła z torów. Prowadzący lokomotywę nie zdołał wyhamować i potrącił kobietę. W wyniku poniesionych obrażeń 57-latka poniosła śmierć na miejscu. Funkcjonariusze zbadali stan trzeźwości maszynisty, jak również kierownika pociągu. Oboje byli trzeźwi.  Teraz policjanci i prokurator wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku.

KPP Kętrzyn


 

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here