stat4u
Wybory Prezydenta RP 2015.NIEOFICJALNIE ANDRZEJ DUDA PREZYDENTEM RP. W GMINIE KORSZE RÓWNIEŻ WYGRYWA ANDRZEJ DUDA. - Quick.Cms - szybki i prosty system zarządzania treścią

Wybory Prezydenta RP 2015.NIEOFICJALNIE ANDRZEJ DUDA PREZYDENTEM RP. W GMINIE KORSZE RÓWNIEŻ WYGRYWA ANDRZEJ DUDA.

Aktualności » Wybory Prezydenta RP 2015.NIEOFICJALNIE ANDRZEJ DUDA PREZYDENTEM RP. W GMINIE KORSZE RÓWNIEŻ WYGRYWA ANDRZEJ DUDA.

Data:25.05.2015 (ost. aktualizacja 25.05.2015 00:55)

Według sondaży Andrzej Duda wygrał z Bronisławem Komorowskim w wyścigu o fotel prezydencki.

W gminie Korsze głosowanie zakończyło się również zwycięstwem Andrzeja Dudy, na którego głosowało 1662 wyborców. Bronisławowi Komorowskiemu zaufało 1586 osób.

Andrzej Duda zwyciężył w ośmiu spośród dziesięciu obwodów głosowania. Bronisław Komorowski uzyskał lepszy wynik od swojego rywala jedynie w Zakładzie Karnym w Dublinach oraz w obwodzie numer 5 (miejscowości: Babieniec, Chmielnik, Dubliny,Dzikowina, Garbno, Kraskowo, Płutniki, Polany,Starynia, Tołkiny) z siedzibą obwodowej komisji wyborczej w Garbnie.

Wyniki w poszczególnych obwodach:

Obwód Nr 1 - budynek administracyjny na stadionie miejskim (ulice:Fryderyka Chopina, Dworcowa, Michała Kajki, Wojciecha Kętrzyńskiego, Jana Kilińskiego, Kolejowa, Mikołaja Kopernika, Bogumiła Linki, Mleczna, Stanisława Moniuszki, Nowy Świat, Ogrodowa, Polna, Powstańców, Przemysłowa, Racławicka, Marii Skłodowskiej-Curie, Wileńska, Wojska Polskiego, Zwycięzców)- Duda - 312, Komorowski-226

 

Obwód Nr 2 - Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna (ulice: Długa, Adama Mickiewicza-numery nieparzyste,Słoneczna, Juliusza Słowackiego, Wiejska, Wolności,Zielona) - Duda - 228, Komorowski-208

 

Obwód Nr 3 - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej (ulice: Marii Konopnickiej, Krótka, Tadeusza Kościuszki, ks. Stanisława Lachowicza, Adama Mickiewicza–numery parzyste, Młyńska, Elizy Orzeszkowej, Władysława Reymonta, Szkolna,Wylotowa) - Duda - 353, Komorowski - 295

 

Obwód Nr 4 - Zespół Szkół w Korszach (miejscowości: Glitajny, Góra, Kałmy, Nunkajmy, Parys, Piaskowiec, Podlechy, Pomnik, Wiklewo, Wiklewko) - Duda - 128, Komorowski - 87

 

Obwód Nr 5 - świetlica wiejska w Garbnie (miejscowości: Babieniec, Chmielnik, Dubliny, Dzikowina, Garbno, Kraskowo, Płutniki, Polany,Starynia, Tołkiny) - Duda - 198, Komorowski - 227

 

Obwód Nr 6 - świetlica wiejska w Warnikajmach (miejscowości: Błogoszewo, Gudziki, Olszynka, Podgórzyn, Równina Dolna, Równina Górna, Saduny, Warnikajmy) - Duda - 92, Komorowski - 68

 

Obwód Nr 7 - Zespół Szkół w Łankiejmach (miejscowości: Dłużec Mały, Dłużec Wielki, Dzierżążnik, Głowbity, Gnojewo, Krzemity, Kowalewo Duże,  Kowalewo Małe, Łankiejmy, Sarkajmy) - Duda - 109, Komorowski - 102

 

Obwód Nr 8 - świetlica wiejska w Wandajnach (miejscowości: Długi Lasek, Gudniki, Suśnik, Trzeciaki, Wandajny, Wygoda) - Duda - 73, Komorowski - 65

 

Obwód Nr 9 - Zespół Szkół w Sątocznie (miejscowości: Błuskajmy Małe, Błuskajmy Wielkie, Bykowo, Dąb, Giełpsz, Kałwągi, Kamień, Karszewo, Kaskajmy Małe, Łękajny, Marłuty, Prosna, Sajna Mała, Sajna Wielka, Sątoczek, Sątoczno, Słępy,Stawnica, Studzieniec, Suliki, Wągniki, Wetyn) - Duda-155, Komorowski - 135

 

Obwód Nr 10 - Zakład Karny w Dublinach (Zakład Karny w Dublinach) - Duda - 14, Komorowski - 173

 

W gminie Korsze

Andrzej Sebastian Duda - 1662, Bronisław Maria Komorowski - 1586

Tomasz Dudziak