stat4u
Korsze. POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM ZATRZYMANY PODCZAS KONTROLI DROGOWEJ - Quick.Cms - szybki i prosty system zarządzania treścią
Wizyt:
Dzisiaj: 61Wszystkich: 1379229

  podpis do krs

  senator w poranku wnet skrytykował falandyzację prawa na której opiera się dotychczasowa działalność krs

  wymiana uszczelek w oknach

  Wymiana okien. Naprawa okien regulacja wymiana szyb uszczelek.

  naprawa-okien.com

Korsze. POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM ZATRZYMANY PODCZAS KONTROLI DROGOWEJ

Aktualności » Korsze. POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM ZATRZYMANY PODCZAS KONTROLI DROGOWEJ

Data:11.07.2017 (ost. aktualizacja 11.07.2017 18:46)
 • Źródło: KPP Kętrzyn
  Źródło: KPP Kętrzyn

Funkcjonariusze podczas każdej kontroli drogowej nie tylko egzekwują przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, czy sprawdzają stan techniczny pojazdów, ale również weryfikują dane kierowców. Właśnie podczas takich sprawdzeń w policyjnych systemach funkcjonariusze ujawniają nieprawidłowości dotyczące kontrolowanych.

Wczoraj (10.07.2017) o godz. 13:00 policjanci z Zespołu Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie, w Korszach na ul. Mickiewicza zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Ford Fiesta oraz kierującego nim mężczyznę. W trakcie sprawdzania danych kierującego w policyjnych systemach okazało się, że jest on poszukiwany listem gończym.

30-letni mieszkaniec powiatu kętrzyńskiego poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim. Mężczyzna ma do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności za udział w bójce lub pobiciu. Tego dnia mężczyzna zakończył swoją podróż w policyjnej celi. Dzisiaj zostanie przewieziony do aresztu śledczego.

KPP Kętrzyn/jk