stat4u
Korsze, Olsztyn. Alina Janiszewska przegrała w Sądzie z Ryszardem Ostrowskim - Quick.Cms - szybki i prosty system zarządzania treścią
Wizyt:
Dzisiaj: 195Wszystkich: 1358845
 • mieszkania rondo wiatraczna
 • Mieszkania Rondo Wiatraczna w Warszawie na Pradze Południe. Mieszkanie na wynajem rondo Wiatraczna.

  dariusz.majgier.pl

  Korsze, Olsztyn. Alina Janiszewska przegrała w Sądzie z Ryszardem Ostrowskim

  Aktualności » Korsze, Olsztyn. Alina Janiszewska przegrała w Sądzie z Ryszardem Ostrowskim

  Data:28.11.2014 (ost. aktualizacja 28.11.2014 13:33)
  • Uzasadnienie postanowienia jest dla Janiszewskiej druzgocące
   Uzasadnienie postanowienia jest dla Janiszewskiej druzgocące

  25 listopada w olsztyńskim Sądzie Okręgowym odbyła się rozprawa w trybie wyborczym z wniosku Aliny Janiszewskiej przeciwko Ryszardowi Ostrowskiemu. Sąd nie podzielił stanowiska Janiszewskiej i oddalił wniosek w całości.

  Sąd ustalił m. in., że Alina Janiszewska brała udział w manifestacji organizowanej przez Komitet na Rzecz Ochrony Środowiska i Zdrowia Mieszkańców Miasta Korsze rozdając ulotki z tekstem „Roty” Marii Konopnickiej oraz, że między innymi jej syn i obecna synowa są upoważnieni do reprezentowania Komitetu na Rzecz Ochrony Środowiska i Zdrowia Mieszkańców Miasta Korsze.

  Sędzia Maria Matyja stwierdziła również: „Jak wynika z treści SMS-u wysłanego przez syna wnioskodawczyni do pełnomocnika Komitetu Wyborczego Wyborców Porozumienie dla rozwoju Gminy Korsze, w jej kampanii wyborczej aktywnie uczestniczy rodzina, która posuwa się do stosowania gróźb wobec jej kontrkandydata”.

   

  Żadna ze stron nie zaskarżyła postanowienia. Postanowienie jest prawomocne.

  jk