stat4u
Kętrzyn. ZMIANY WE WŁADZACH POWIATOWYCH - Quick.Cms - szybki i prosty system zarządzania treścią
Wizyt:
Dzisiaj: 184Wszystkich: 1358834
 • szalik kibica z własnym nadrukiem
 • Jestesmy producentem szalików drukowany na zamówieine. szaliki dziane.

  efanshop.com
 • gliceryna kosmetyczna
 • gliceryna wykazuje bardzo silne właściwości higroskopijne tj wiąże i zatrzymuje wilgoć intensywnie nawilża koi przesuszoną spierzchniętą

  Kętrzyn. ZMIANY WE WŁADZACH POWIATOWYCH

  Aktualności » Kętrzyn. ZMIANY WE WŁADZACH POWIATOWYCH

  Data:25.06.2015 (ost. aktualizacja 25.06.2015 20:15)
  • fot. Tomasz Dudziak
   fot. Tomasz Dudziak

  Wczorajsza sesja Rady Powiatu w Kętrzynie przebiegała pod znakiem wyborów. Przysięgę złożyła Aneta Janczuk, która zastąpiła Artura Andrzejewskiego w Radzie Powiatu w Kętrzynie. Do zarządu wszedł Michał Kochanowski, którego kandydaturę poparło 9 radnych przy ośmiu głosach przeciw i jednym wstrzymującym się.

  Najważniejszym jednak był wybór wicestarosty, który miał zastąpić na tym stanowisku odwołanego 27 maja  Sławomira Jarosika. Jeszcze przed zgłoszeniem kandydata i głosowaniem przewodniczący Rady Powiatu złożył wniosek o przerwanie obrad i przełożenie na 29 czerwca. - Z uwagi na nieporozumienia, które są w chwili obecnej w klubie radnych PSL, potrzebujemy uzyskania dodatkowych wyjaśnień, uzgodnień - uzasadniał swój wniosek przewodniczący. Są to przeszkody, które w dniu dzisiejszym uniemożliwiają Radzie właściwe obradowanie lub też podjęcie uchwał - dodał.

  Wniosek przewodniczącego został większością głosów oddalony i obrady kontynuowano. Wskazany przez starostę na stanowisko wicestarosty Michał Krasiński uzyskał 12 głosów poparcia, 6 radnych było przeciw, 2 wstrzymało się.

  Tomasz Dudziak